Pinterest

15.03.2021
#профешн

Яка вона, нова епоха? З сучасними гаджетами або зі стійкою позицією бути собою? Або ж все разом, так би мовити мікс всього, що нам дано зараз?

Мільйон і одне речення у тебе є на даний момент. І стільки ж варіантів для розвитку.

Багато про що хочеться написати, але акцент сьогодні на соціальному сервісі - Пінтерест.Більшість знайомі з цією мережею, хоч вона популярна найбільш в англомовних країнах. При цьому у багатьох виникає питання в чому сенс Пінтерест? Дана пропозиція давно стало візуальним інтернет-сервером, де можна знайти сотні фотографій, ідей для створення естетичних картинок і тд. Багато хто використовує його, як ідейний натхненник для своєї сторінки в Instagram.

Крім того, в пінтересте можна дивитися відео. Вообщем, така собі сучасна платформа для створення контенту.
Важливо знати, що кожен може створити акаунт і робити там закладки, зберігати все, що сподобається і буде корисним. Але найпривабливіше - це бізнес-акаунти. Пінтерест став відмінним інструментом для розвитку свого бізнесу. Сфера фешн вже у всю публікує там свої найкрутіші фото, залишаючи під кожним піном посилання на сайт. Ти можеш не тільки підзарядитися інспірейшіном, але і знайти стильний одяг.Ми викладаємо найкрутіші кадри, так що переходите за посиланням www.pinterest.com/seveneleven_official і переконайтеся самі.