Умови повернення

Будь-який товар, замовлений на seveneleven.com.ua або куплений в магазині бренду і не підійшов за якимись причинами (фасон, розмір, колір), Ви можете обміняти / повернути протягом 14 днів з дня отримання товару.

Просто зв'яжіться з нами по телефону +38067-18-18-711.

Після цього Вам потрібно упакувати товар і вкласти в упаковку, пломби, ярлики та етикетки, які відносяться до товару і відправити на адресу, узгоджений з менеджером.Ми не зможемо прийняти вашу посилку, якщо вона буде відправлена "післяплатою" і вона буде повернута відправнику.

У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати з пересилання товару назад нам. У всіх інших випадках витрати з пересилання оплачує клієнт. Тому якщо у Вас виникають питання або сумніви, перед оформленням замовлення зв'яжіться з нами і ми завжди Вам допоможемо.

Після надходження товару на склад, ми перевіряємо його до 3-х робочих днів на предмет відповідності всім зазначеним нижче правилам. Коли ми приймемо відправлений вами товар, статус Вашого замовлення в особистому кабінеті в історії замовлень зміниться з "Угода завершена" на "Повернення" або "Обмін".

Після того, як ми приймемо і перевіримо повернення, ми повернемо Вам кошти готівкою або ж перекладом на карту "Приватбанку". У разі обміну ми надішлемо Вам товар взамін.

НЕ приймається повернення якщо:

* Минуло більше 14-ти днів з моменту його отримання.

* При неповної комплектації повернення: відсутності упаковки, в якій вам товар був доставлений, ярликів, етикеток та ін.

* Якщо ці товари були у вжитку.

* Замовлення з міжнародною доставкою, тому перед відправкою ми обов'язково допоможемо підібрати розміри для Вас.

* Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений у додатку N3 до постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г. (З переліку наших товарів це тільки купальники).